همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ contemporary prefab homes ] همخوانی داشتن 293 محصولات.
خانههای چوبی کلبهای As / Nzs، خرپای سقف فولادی سبک، خانههای پیشساخته کلبهای، کیتهای خانههای پانلی
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
عایق شنیدی بالا بنگال ساختمانی با مقیاس سبک فولاد
| دیوار خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پنل ساندویچ شیشه ای |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
بهترین کیت های خانه های لوکس: قوی و شیک با فولاد سبک
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| جنس سقف: | تخته MGO / تخته گچی |
جزایر کوک خانه های پیش ساخته ای بنگال های سبک سبک فولاد فریم مواد صرفه جویی در انرژی
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
|---|---|
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
خانه های پیش ساخته یک طبقه با اسکلت فلزی برای خانواده های کوچک / خانه تاشو، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ویلای لوکس استاندارد استرالیا با تزئینات چوبی با عایق صدا
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانه های ساخته شده فولادی لوکس اروپایی خانه های ساخته شده برای پروژه بنگال
| جنس سقف: | MGOboard / تخته گچی + سایرین |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| کفپوش: | تخته فیبر سمنت 18 میلی متری با مانع بخار و کفپوش بامبو یا کفپوش چوبی، فرش پی وی سی و غیره. |
خانه های ساخته شده از فولاد سبک استرالیا آپارتمان مادربزرگ ساخت سریع خانه های مدرن
| تایپ کنید: | خانه تاشو |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
طراحی حرفهای خانههای پیشساخته پانلی بنگلو با کیتهای خانههای فولادی مدرن کوچک
| قاب فولادی سبک: | S550 AZ150 0.75mm فولادی |
|---|---|
| EXT.WALL: | ورق CFC 10 میلی متر + 8 میلی متر CFC داخل |
| عایق کاری دیوار و سقف: | پشم شیشه |
متریال فولادی سبک گیج خانه های خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی برای زندگی
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| جنس سقف: | تخته MGO / تخته گچی |

