همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel buildings ] همخوانی داشتن 979 محصولات.
خانه ی ساخته شده با پنجره های بزرگ.
| استفاده: | خانه، ویلا، اداری |
|---|---|
| رنگ: | سفید، می تواند سفارشی شود |
| اندازه: | الزامات مشتریان، استاندارد یا سفارشی |
صرفه جویی در انرژی ساختمانی پیش ساخته دو طبقه ای ویلا فولاد سبک ساختمان های پیش ساخته زندگی مدرن
| دیوار خارجی: | قاب فولادی کورتن 0.75 میلی متری، فیش امگو |
|---|---|
| پایان سقف: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond ورق راه راه، رنگ |
| دیوار داخلی: | دیوار-12 میلی متر Mgo. Flush finsh |
کیت خانه ماژولار با فریم فولادی سبک
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | چاقو 35 میلی متری |
| دیوار بیرونی: | 8 میلی متر جیمز هاردی سایدینگ |
قاب فولاد سبک ساختمان های خانه های پیش ساخته قیمت پایین قاب فولاد آپارتمان پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
رنگ سفید مدرن اقتصادی خانه فولادی سبک فولادی عمیق
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفارشی |
| اندازه: | می توان طراحی کرد |
طراحی سفارشی و مونتاژ آسان فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته، ویلا ها و خانه های شهری
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استانداردهای سیستم قاب فولادی سبک استرالیا پیش ساخته خانه درختی استودیو باغ
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
پیش ساخته باغ استودیو فضای فولادی سبک یک قاب طراحی خانه های کوچک
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
خانه استودیویی پیشساخته با قاب فولادی سبک، کیتهای خانه با قاب فولادی برای ساخت آپارتمان مادربزرگ
| قاب فولادی: | خرپا سقف، قاب دیواری |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش طبقه همکف (منطقه مرطوب): | کفپوش وینیل 1.5 میلی متری/کاشی سرامیکی |

