همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel buildings ] همخوانی داشتن 983 محصولات.
خانه ماژولار پیشگام ساخت فولاد سبک برای ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان های آپارتمانی از فولاد سبک با قاب فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30 تا 45 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته استاندارد اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا با قاب فولاد سبک برای فضای زندگی گسترده
| نام محصول: | خانه شهر کلیویل |
|---|---|
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| سقف: | تخته گچی 9 میلی متر |
ساختمان های آپارتمانی از فولاد سبک با استاندارد AU / EU / USA
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته AS/US / ساختمانهای عرضه مسکن یا اداری
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
قاب فولادی 1.15 میلی متری خانه پیش ساخته معماری با پوشش روی AZ150
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان چند طبقه پیشساخته فولادی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کابین های فولادی پیش ساخته
| اندازه: | W3.3×L7 |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کابین های چوبی |
| استفاده: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، کارگاه، کارخانه |
خانه مدل دار از فولاد با قاب فولادی سبک
| درها: | Alum. زاج. frame glass doors قاب درب های شیشه ای |
|---|---|
| کفپوش: | ورق CFC 18 میلی متری |
| تابلوهای سقفی: | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
فریم فولاد سبک پیش ساخته خانه ماژولار فوق آب بنگال تعطیلات هتل ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

