همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel buildings ] همخوانی داشتن 979 محصولات.
2 طبقه خانه ماژولار لوکس خانه ساختمانی سبک با استانداردهای استرالیا
| سقف: | کاشی سقف |
|---|---|
| هیئت مدیره: | تخته فاشیا فولادی |
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
خانه پیش ساخته مدولار کیت قاب فولادی سبک استرالیایی LGFS طراحی سفارشی
| ساختار: | S1397 G550 Z275 0.75/0.95mm سازه دیوار AS1397 G550 Z275 0.95mm کف فولادی Joist AS1397 G550 Z275 0.75 |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار طبیعی |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
Structures AU NZ استاندارد خانه قاب فولادی سبک برای ساخت ویلای پیش ساخته ارزان زلزله
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| کاشی سقف: | ورق بام رنگ |
استرالیای استاندارد استیل فریم خانه پیش ساخته آپارتمان هتل ساختمان خانه کم هزینه کیت
| ساختار اصلی: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| درب: | درب امنیتی فولادی/WPC یا درب چوبی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ پانل EPS/XPS/PU |
خانه لوکس پیش ساخته و مدولار استاندارد ایالات متحده آمریکا برای خانواده ها
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100/50 میلی متر / برد WPC / فیبر جم |
|---|---|
| اتصالات دیگر: | توالت، دستشویی، دوش، آشپزخانه و غیره |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
AS/NZS/USA گواهینامه ماژولار Prefab سبک فولاد خانه کیت - فضا ساخت قاب برای خانه های Kitset
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| تخته فاسیا: | تخته فاسیا فولادی |
خانه فولادي ساختگي در سبک نيوزيلندي، نصب سريع و ويلا ساختگي با طراحي جديد
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
Space A Frame Prefab Unit Hotel Light Steel Tiny Building Portable Homes
| شرح یک خانه کوچک با فریم A این قاب A قطعی و مدرن طبیعت جویان است. اسپرین: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سقف: | سد بخار برای سقف |
| چفت دیوار خارجی: | برد 15 میلی متری OSB |
پروژه خانه های پیش ساخته سبک گج سیستم فریم فولاد کیت خانه های ماژولار
| اسکلت فولادی، خرپا سقف: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | روکش WPC |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پانل دیوار داخلی (منطقه خشک) |
قاب فولادی سبک خانه های ماژولار دفتر با پنجره های شیشه ای دوگانه
| استفاده: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |

