همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab home kits ] همخوانی داشتن 563 محصولات.
طراحی حرفهای خانههای پیشساخته پانلی بنگلو با کیتهای خانههای فولادی مدرن کوچک
| قاب فولادی سبک: | S550 AZ150 0.75mm فولادی |
|---|---|
| EXT.WALL: | ورق CFC 10 میلی متر + 8 میلی متر CFC داخل |
| عایق کاری دیوار و سقف: | پشم شیشه |
NS / AS لوکس مدرن ویلا خانه های پیش ساخته ساختاری فریم فولاد سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
استاندارد اروپا ییلاقی خانه پیش ساخته لوکس جدید , کیت خانه پیش ساخته عایق حرارت / خانه فولادی سبک
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
کانتینرهای پیش ساخته خانه ساختمان لوکس فولاد سبک ویلا سفارشی مدرن کیت های خانه پنلی
| درب بیرونی: | آلبوم درب های دو شیشه ای قاب |
|---|---|
| خاردار: | 35 میلی متر خفاش |
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 5 خوابه |
طراحی مدرن پیش ساخته خانه ماژولار کیت خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
کیت استاندارد خانه ماژولار پیش ساخته شده اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا / ایالات متحده آمریکا خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| درب خارجی: | دو جداره آلوم.در |
|---|---|
| محصول: | خانه کوچک |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
ISO 9001 ویلا لوکس مدرن سبک اروپایی با قاب فولادی کیت خانه ماژولار
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
کیت استاندارد خانه ماژولار پیش ساخته شده اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا / ایالات متحده آمریکا خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| درب خارجی: | دو جداره آلوم.در |
|---|---|
| محصول: | خانه کوچک |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
خانه های تک خانواری تخته پیشانی فولادی ویلای پیش ساخته لوکس کیت خانه مدولار
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| گل مژه: | مدرن |
AS / NZS استاندارد قاب فولادی خانه های پیش ساخته خانه های ییلاقی , خانه کیت پیش ساخته
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

