همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab home kits ] همخوانی داشتن 563 محصولات.
کیت خانه کوچک با حمل و نقل رایگان خانه های پیش ساخته قابل حمل با پنل های خورشیدی
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |
خانه ویلایی لوکس پیش ساخته با قاب فولادی سبک استاندارد AS/US کیت پنل
| جزئیات بسته بندی: | 40 HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
AS/NZS/USA خانه های پیش ساخته ماژولار مقرون به صرفه با قاب فولاد سبک
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
ICC EN-1090 خانه های پیش ساخته ویلاهای لوکس کیت خانه های مدرن پیش ساخته ماژولار
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
خانه های مدولار استرالیا خانه های فولادی قاب ویلا خانه های پیش ساخته ساخته شده بر اساس استانداردهای استرالیا
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
خانه های یکپارچه کوچک خانه های پیش ساخته با قاب فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استانداردهای استرالیایی ویلا پیش ساخته استیل خانه های شخصی سازی شده کیت های خانگی کیت های فولادی ماژولار
| ماشین: | 2 گاراژ |
|---|---|
| بستر: | 4 اتاق خواب |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه های ساخته شده فولادی سبک ویلا لوکس تک طبقه مدرن بنگال خانه
| استفاده کنید: | هتل ، دفتر ، خانه |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه کیت خانه های مدرن پیش ساخته با قیمت
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
خانههای تزئین شده با چوب و سازه فولادی، کیتهای خانههای پیشساخته ویلایی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |

