همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab home kits ] همخوانی داشتن 563 محصولات.
کیت خانه های مدرن پیش ساخته شده خانه های ماژولار AS / US استاندارد فولاد سبک فریم خانه ویلا
| روش مونتاژ: | ماژول های پیش ساخته پیچ و مهره ای |
|---|---|
| سقف: | ساندویچ پانل EPS + عایق پشم شیشه |
| مساحت کف: | 120-300 متر مربع |
فولاد سبک فریم پیش ساخته ویلا خانه لوکس و دید زیبا از شهر کیت خانه های پیش ساخته
| قاب دیواری: | فولاد سبک AAZ150 G550 0.9mm |
|---|---|
| دامن در زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
خانه چوبی فولادی سبک با کیت های ساختمانی با پوشش دیواری WPC
| دیواره خارجی: | تخته پی وی سی / تخته wpc / کلدینگ فیبر سمنت |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته گچی 12 میلی متر / تخته 12 میلی متری MGO |
| سقف: | تخته گچی / تخته MGO |
خانه های فولادی پیش ساخته پیش ساخته کیت های خانه های ماژولار AS/NZS فریم فولادی سبک
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
|---|---|
| در: | درب فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
| ساختار: | قاب فولادی گالوانیزه |
خانه های پیش ساخته فوق مدرن با کیفیت بالا در کیت های ساختمانی با اسکلت فلزی سبک
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | آسفالت سقف شینگل کاشی |
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
کیت خانه پیش ساخته A Frame با قاب فولادی سبک خانه مدولار برای تعطیلات و کمپینگ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
کیت خانه پیش ساخته فولادی سبک US/AS ویلای لوکس خانه تک خانواده
| مواد اصلی: | سازه فولادی سبک |
|---|---|
| رنگ: | گزینه |
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
کیت خانه ماژولار با فریم فولادی سبک
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | چاقو 35 میلی متری |
| دیوار بیرونی: | 8 میلی متر جیمز هاردی سایدینگ |
خانه پیشساخته A فریم با کیت خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک برای کمپینگ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
کیت های خانه پیش ساخته فولادی ضد زلزله SAA با گاراژ، پیش خانه زرد ETC
| سقف سازی: | زونا آسفالت |
|---|---|
| سقف: | برد 12 میلی متری MGO |
| دیوار بیرونی: | روکش پی وی سی (رنگ های مختلف) |

