همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab home kits ] همخوانی داشتن 563 محصولات.
خانه های کانتینری پیش ساخته فولادی سبک / کیت های خانه پیش ساخته برای زندگی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استرالیا خانه های پیش ساخته ساختار فولادی ماژولار ویلا مدرن خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه
| استفاده: | ویلا |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| نام محصول: | ویلای پیش ساخته، خانه فولادی پیش ساخته |
صرفه جویی در انرژی مقرون به صرفه پیش ساخته خانه ماژولار کیت ساختار فولادی ویلا ویلا های پیش ساخته
| مواد: | فولاد سبک |
|---|---|
| در: | درب محافظ استیل |
| پنجره: | پنجره آلومينيومي |
AS/US سازه فولادی سبک پیشساخته ویلا کیتهای مدولار قاب خانه برای 4 خوابه
| برنامه: | کیت های خانگی پانل شده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |
چارچوب ویلای پیشساخته با سازه فولادی سبک مدرن سفارشی برای 3 خوابه
| برنامه: | کیت های خانگی پانل شده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 6 اتاق خواب |
| حوزه:: | 328.17 متر مربع |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک برای بلایای طبیعی، کیتهای خانههای پانلی برای ویلای پیشساخته
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/USA گواهینامه ماژولار Prefab سبک فولاد خانه کیت - فضا ساخت قاب برای خانه های Kitset
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| تخته فاسیا: | تخته فاسیا فولادی |
ساختمانهای تجاری پیشساخته کمهزینه / کیتهای خانههای پانلی فلزی پیشساخته با صرفهجویی در مصرف انرژی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کیت خانه پیش ساخته به سبک استرالیا، خانه پیش ساخته مدرن با روکش WPC
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

