همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانههای مدولار کلبه چوبی با عایق بالا، خانههای چوبی مدولار پیشساخته سبز ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کیت خانه پیش ساخته A Frame با قاب فولادی سبک خانه مدولار برای تعطیلات و کمپینگ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانههای پیشساخته مدولار پیشساخته با فولاد سبک برای زندگی، واحد مهمانخانه ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های پیش ساخته فولاد ویلا کیت با فریم فولاد سبک خانه ماژولار برای تعطیلات
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانههای مدولار با کارایی بالا و متصل | خانههای پیشساخته با قاب فولادی و دربهای کشویی آلومینیومی
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
خانه های لوکس مدل سازی شده و مدل سازی شده و فولادی سبک
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته با قاب فولادی سبک استاندارد استرالیا
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
پروژه خانه های پیش ساخته ای استرالیا خانه های پیش ساخته ای با چارچوب فولاد سبک
| سازه فولادی سبک: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
ویلا ساختمانی لوکس 2 طبقه فولاد فریم خانه ماژولار با 4 اتاق خواب استاندارد کیت خانه ساختمانی
| نوع: | خانه مجرد |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| گاراژ: | 2 |
خانه تک خانوادگی استاندارد آمریكا خانه ساختمانی لوکس فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |

