همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
ICC EN-1090 خانه های پیش ساخته ویلاهای لوکس کیت خانه های مدرن پیش ساخته ماژولار
| استفاده: | ویلا، خانه، دفتر |
|---|---|
| سبک: | عمارت |
| بیشتر بدانید:: | با ما تماس بگیرید |
ویلا پیشساخته با قاب فولادی سبک تکطبقهای استاندارد نیوزیلند برای خانواده prefab home ktis
| سازه فولادی سبک: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| سد بخار برای سقف: | سد بخار معمولی |
AS/NZS/USA استانداردی که از فولاد سبک ساخته شده است
| سازه فولادی سبک: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| کاشی سقف: | کاشی بام فولادی با روکش سنگ |
فولاد سبک خانه پیش ساخته ماژولار ویلا قابل حمل کابین پیش ساخته خانه در لهستان
| تایپ کنید: | خانه تک طبقه 1 طبقه |
|---|---|
| ویلای 1 طبقه: | لهستان |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
خانه پیش ساخته دو طبقه تمام تزئین شده فولادی سبک/ خانه های مدولار مدرن زرد
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه هاي ماژولار دو طبقه اي با سيستم فولادي به قيمت مناسب AS4600 براي فروش
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه: | 12000 خانه در سال |
خانه پیشساخته با قاب فولادی سبک، دفاتر، اقامتگاهها، کلبههای همهشمول، استراحتگاهها، خانه سیب
| قاب: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 روی و آلو. coated steel 0.75mm فولاد ر |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش برای طبقه پایین (مساحت خشک): | کفپوش های SPC 8mm |
کابین های تعطیلات از فولاد سبک: خانه کوچک روی تریلر ها کابین چوبی خانه های ماژولار
| حمام: | توالت، وان حمام، دوش |
|---|---|
| در: | دو جداره آلوم.در |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
AS/US Standard Light Steel Villa ♪ خانه ی تک خانوادگی لوکس ساخته شده
| رنگ دیوار بیرونی: | برد wpc |
|---|---|
| منطقه: | 360.2 متر مربع |
| اتصالات دیگر: | توالت ، دستشویی ، دوش ، آشپزخانه و غیره |
خانه پیش ساخته استاندارد CE / USA فولاد سبک ساختمان های پیش ساخته ضد زلزله ویلا
| استفاده کنید: | هتل ، دفتر ، خانه |
|---|---|
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
| درب: | درب فولادی ، درب آلیاژ آلومینیوم |

