همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ contemporary prefab homes ] همخوانی داشتن 293 محصولات.
کیت های خانه های پیش ساخته ی لوکس استاندارد ایالات متحده. طرح های سیستم گسترده و قابل تنظیم.
| تایپ کنید: | خانه ویلایی لوکس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | نصب حرفه ای موجود است |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
خانه های پیش ساخته با کارایی بالا، قاب فولاد سبک، خانه های پیش ساخته، کیت سفارشی خانه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS / NZS استاندارد قاب فولادی خانه های پیش ساخته خانه های ییلاقی , خانه کیت پیش ساخته
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
کیت های خانه پیش ساخته زیبا، خانه های ییلاقی، ویلای لوکس با سقف فولادی موجدار
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
استرالیا استاندارد خانه های پیش ساخته سبک فولاد خانه های ماژولار
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه های پیش ساخته مدولار، خانه های تک خانواری، ساختمان های فولادی سبک، سازگار با محیط زیست، ویلایی
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، ویلا |
| مواد دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
خانه های جدید مدرن ساخته شده استودیوی باغ خانه های ساختمانی با قاب فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیشساخته پانلی از جنس فولاد سبک، استودیو باغ، خانههای کوچک پیشساخته، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیش ساخته اسکلت فولادی سبک ویلای ارزان قیمت زلزله
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانه های ییلاقی پیش ساخته طولانی مدت، خانه های پیش ساخته فولادی سبک مقرون به صرفه برای زندگی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

