همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ bungalow modular homes ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی / خانه های پیش ساخته مدرن مقاوم در برابر آتش با کف لمینت
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
|---|---|
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
متریال فولادی سبک گیج خانه های خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی برای زندگی
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| جنس سقف: | تخته MGO / تخته گچی |
جزایر کوک خانه های پیش ساخته ای بنگال های سبک سبک فولاد فریم مواد صرفه جویی در انرژی
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
|---|---|
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
خانه ویلایی تکخانواری پیشساخته مقاوم در برابر طوفان، ویلای لوکس با سازه فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی Z150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های بُنگالوی ساخته شده با طراحی سفارشی که راه را با قاب های سبک فولاد پیش می برند
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه هاي بازه اي با دکوراسيون فوق العاده، خانه هاي ساخته شده و ادغام شده
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه ارزان قیمت خانه ساختمانی با سیستم فولاد سبک خانه تک خانوادگی خانه با گاراژ
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل الک / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
خانههای چوبی کلبهای As / Nzs، خرپای سقف فولادی سبک، خانههای پیشساخته کلبهای، کیتهای خانههای پانلی
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
خانههای تزئین شده با چوب و سازه فولادی، کیتهای خانههای پیشساخته ویلایی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانههای خانههای ییلاقی 10 اتاق پیش ساخته جدید Deisgn با قاب فولادی سبک در استاندارد AU/EU/US
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

