همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ bungalow modular homes ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
سیستم ساختمان پانلی خانواده کوچک سازه فولادی زیبا خانههای پیشساخته فولادی سبک
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه های ییلاقی پیش ساخته طولانی مدت، خانه های پیش ساخته فولادی سبک مقرون به صرفه برای زندگی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان پیشساختهٔ خانههای کلبهای با سقف فولادی سبک، آپارتمان مادربزرگ، ADU
| استفاده کنید: | هتل |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
کیت خانه پیش ساخته ویلا سبک استیل سبک تک لایه طرح حرفه ای
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
|---|---|
| ماده سمی: | تخته MGO / تخته گچی |
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
خانه های پیش ساخته یک طبقه با اسکلت فلزی برای خانواده های کوچک / خانه تاشو، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه کوچک بر روی چرخ با خانه ماژولار استاندارد استرالیا
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
اسکلت فلزی سبک ساختمانی پیش ساخته خانه های مسطح مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های یکپارچه کوچک خانه های پیش ساخته با قاب فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته فولادی سبک 100 سال عمر برای ساخت و ساز یک طبقه خانه
| در، درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب چوبی |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم / پی وی سی |
| مواد کف / فونداسیون: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
خانه ماژولار از پیش ساخته شده بنگال چوبی از قبل ساخته شده با قاب فولاد سبک
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| نام: | خانه های ییلاقی ساحلی |

