همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ bungalow modular homes ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
ویلاهای پیش ساخته مدرن با سقف بلند | خانه های مدولار قابل تنظیم و مقرون به صرفه
| Packaging Details: | 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australila Stanard Prefab House Modular Home With Light Steel Structure Frame 2 Story House
| استاندارد: | به عنوان/ما |
|---|---|
| اندازه: | 13.5 * 25 M |
| متر مربع: | 536 متر مربع |
خانه های ساختمانی با قاب فولادی سبک یک طبقه خانه های تک خانواده
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ICC-ES EN 1090 بنگال های ماژولار پیش ساخته خانه با کیت خانه فولاد سبک
| محل پروژه: | تاهیتی |
|---|---|
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
| پنجره ها: | دو جداره آلوم.در |
اقامتگاه ییلاقی مدولار لوکس، خانه ییلاقی با پنجره بزرگ
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه کانتینر تاشو خانه های بنگال کوچک با قاب فولاد سبک خانه های تاشو خانه های ماژولار
| استفاده کنید: | خانه، هتل، دفتر |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
خانه های پیش ساخته اقتصادی، خانه پیش ساخته مدرن برای خانواده
| ساختار اصلی: | ساختار اصلی |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل الک / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS/US خانه های بُنگالو مدرن / ساختمان فولاد سبک
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، ویلا |
|---|---|
| ماده سمی: | تخته MGO / تخته گچی |
| مواد کف / فونداسیون: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
شخصی سازی لوکس ساختار فولاد سبک بنگال خانه خانوادگی تک نفره
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
بنگالوی پیشساخته با قاب فولادی سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

