همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ bungalow modular homes ] همخوانی داشتن 347 محصولات.
AS/NZS/USA استاندارد خانه ماژولار از پیش ساخته شده با قاب فولادی سبک
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ماژولار پیش ساخته استاندارد AS/NZS/USA - قاب فولاد سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ماژولار از فولاد چند منظوره برای توالت های متحرک / دفتر
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه ماژولار استاندارد EU/AU/USA خانه کوچک بر روی چرخ با سه اتاق خواب در حیاط پشتی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
کیت استاندارد خانه ماژولار پیش ساخته شده اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا / ایالات متحده آمریکا خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| درب خارجی: | دو جداره آلوم.در |
|---|---|
| محصول: | خانه کوچک |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
ساختمان فولاد خانه های ماژولار استرالیایی استاندارد کیت خانه های پیش ساخته سفارشی راه حل
| ماشین: | 2 گاراژ |
|---|---|
| بستر: | 3 اتاق خواب |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه های فولادی پیش ساخته پیش ساخته کیت های خانه های ماژولار AS/NZS فریم فولادی سبک
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
|---|---|
| در: | درب فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
| ساختار: | قاب فولادی گالوانیزه |
خانههای پیشساخته مدولار با قاب فولادی سبک، کیتهای خانههای سیار، خانههای تاشو
| پوشش داخلی: | تخته فیبر سمنت 8 میلی متری |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش لمینت 9 میلی متر |
| کرنر:: | قرنیز گچ روکش 90 میلی متری |
خانه های ماژولار پیش ساخته شده خانه های کوچکی روی چرخ برای کمپینگ
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
Austrila ساخت و ساز ساختمان فولاد سبک خانه ماژولار خانه لوکس ویلا خانه کیت
| محل پروژه: کره جنوبی: | قاب دیواری، خرپا سقف |
|---|---|
| دیوار بیرونی دیوار: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |

