همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel frame buildings ] همخوانی داشتن 1049 محصولات.
خانه کوچک روی چرخ با تراس کوچک برای فروش و اجاره
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| دیواره خارجی: | پانل فلزی ساندویچ PU |
قاب فولادی سبک پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ خانه های پیش ساخته کوچک عمر طولانی
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
طراحی سفارشی و مونتاژ آسان فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته، ویلا ها و خانه های شهری
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های خانه پیش ساخته هتل استاندارد Q550 با قاب فولادی سبک
| نام محصول: | هتل پیش ساخته |
|---|---|
| استفاده: | خانه، هتل |
| ساختار: | قاب فولاد |
خانه های ویلایی دو نفره سبک چینی/پیش ساخته ویلا سبک با تهویه خوب
| استفاده: | ویلا، خانه |
|---|---|
| مواد: | فولاد، ساندویچ پانل، فولاد بخش H جوش داده شده |
| در: | درب امنیتی فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
واحد هتل پیش ساخته فضای فولادی سبک یک قاب ساختمان کوچک قاب فولادی خانه
| Light steel structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Extra insulation layer: | 50mm XPS |
| Ceiling: | 22mm Batten |
ساخت سریع خانه های پیش ساخته خانه های ماژولار با قاب فولادی سبک سبک
| کفپوش: | تخته کف CFC، کاشی چینی، کفپوش MDF یا موارد دیگر |
|---|---|
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک |
هزینه برای هر متر مربع برای خانه های کوچک در استرالیا
| قابل حمل و نقل: | بله، برای حمل و نقل آسان طراحی شده است |
|---|---|
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| سرمایش گرمایشی: | سیستم HVAC مینی اسپلیت |
خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ با AS / US فریم فولاد سبک خانه ماژولار
| قابل حمل و نقل: | بله، برای حمل و نقل آسان طراحی شده است |
|---|---|
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| سرمایش گرمایشی: | سیستم HVAC مینی اسپلیت |
ویلا پیش ساخته قابل سفارشی با ساختار فریم فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

