همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel frame buildings ] همخوانی داشتن 1049 محصولات.
ایالات متحده آمریکا استاندارد پیش ساخته سبک فولاد قاب خانه عایق و ویلا تلفن همراه خانه پیش ساخته
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های ماژولار پیش ساخته با قیمت پایین خانه های دو طبقه ساخته شده در چین
| کلمات کلیدی: | خانه های پانل شده |
|---|---|
| استفاده کنید: | خانه، هتل، دفتر، کارگاه |
| رنگ: | مشتری ساخته شده است |
خانه های پیش ساخته مدرن با کیفیت بالا در قاب فولاد سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
ساخت سریعتر و قوی تر از پیش ساخته شده قاب سبک فولاد واحد خانواده خانه بنگال خانه کیت
| ساختار: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| ویندوز: | Double Elazing alum.door |
| هیئت مدیره: | تخته فاشیا فولادی |
بنغال فوق آب هتل هتل هتل هواپیمایی ضد آب فریم فولاد سبک برای تعطیلات
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
قاب فولاد سبک طراحی مدرن خانه تعطیلات باغ استودیوی پیش ساخته کابین های اداری
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
قاب فولادی سبک ساختمانی هتل خانه های چند خانوادگی دو طبقه خانه های مونتاژ سریع
| ناودان با Downpipe: | Alu. آلو. Gutter With Downpipe ناودان با Downpipe |
|---|---|
| لایه عایق اضافی - دیوار خارجی: | 50 میلی متر XPS |
| سقف: | تخته گچی ضد آب 9 میلی متر |
خانه های متحرک پیش ساخته شده سفارشی سبک گج فولاد قاب خانه پیش ساخته مامان خانه / ADU
| قاب فولاد: | دیوار فولاد AS1397 G550 AZ150 0.75mm |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| نوع: | ADU/خانه ی مادربزرگ |
ویلاهای پیش ساخته ساخت ساخت ساخت فولاد فریم ویلا خانه های کارآمد
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
هتل و بنگال فوق آب کوچک و پیش ساخته شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |

