همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel frame buildings ] همخوانی داشتن 1049 محصولات.
ساخت و ساز فولاد سبک ساخت و ساز فولاد سبک ساخت و ساز خانه ماژولار
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
|---|---|
| تخته فاسیا: | تخته فاسیا فولادی |
| چفت دیوار بیرونی: | چاقو 22 میلی متری |
خانه های فولاد سبک قابل حمل استرالیا / کیت های فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-45 روز |
| شرایط پرداخت: | TT، LC، DA، DP و غیره. |
ویلا پیشساختهی لوکس با قاب فولادی سبک و پانل ساندویچی EPS
| استفاده: | ویلا، خانه |
|---|---|
| مواد: | فولاد، ساندویچ پانل، فولاد بخش H جوش داده شده |
| در: | درب امنیتی فولادی، درب آلیاژ آلومینیوم |
خانه پیشساخته با قاب فولادی سبک استاندارد استرالیا، مونتاژ سریع، پوشش دیوار خارجی سفارشی، پانل ALC 50 میلیمتری
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | سنگ فرهنگی |
ساخت و ساز پیش ساخته ساختمان خانه کیت با فولاد سبک چهار یا سه اتاق خواب ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
دو طبقه خانه های ماژولار ویلا فابریک فولادی با تزئینات زیبا
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه کاخ ها، آپارتمان های مادربزرگ ها و خانه های فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته ای با قاب فولاد سبک برای تعریف مجدد صنعت ساخت و ساز
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | برد 15 میلی متری OSB |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته با قاب فولاد سبک AS / NZS، ساختار فولاد عایق بالا ویلا مدرن پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS/NZS استاندارد فولاد سبک فریم ویلا پیش ساخته جدید لوکس خانه ماژولار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| طول عمر: | 100 سال برای ساختار |

