همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefabricated house kits ] همخوانی داشتن 512 محصولات.
خانههای فولادی سبک AS/US، کیت خانه پیشساخته برای آفریقای جنوبی
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانه پیشساخته با سازه فولادی سبک و کلبهای با پنجرههای آلیاژ آلومینیوم / PVC
| درب: | درب امنیتی فولادی/WPC یا درب چوبی |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| مواد کف / فونداسیون: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
اتحادیه اروپا ایالات متحده آمریکا خانه های متحرک پیش ساخته خانه های پیش ساخته مامان خانه های تاشو
| انواع: | خانه تاشو |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
استرالیا سیستم استاندارد پنلی شده لوکس فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های ساخته شده فولادی لوکس اروپایی خانه های ساخته شده برای پروژه بنگال
| جنس سقف: | MGOboard / تخته گچی + سایرین |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| کفپوش: | تخته فیبر سمنت 18 میلی متری با مانع بخار و کفپوش بامبو یا کفپوش چوبی، فرش پی وی سی و غیره. |
کیت های خانه پیش ساخته زیبا، خانه های ییلاقی، ویلای لوکس با سقف فولادی موجدار
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
ویلا ساخته شده لوکس 2 طبقه فولاد فریم خانه ماژولار ایالات متحده / AU / اتحادیه اروپا کیت خانه های استاندارد ساخته شده
| نوع: | خانه مجرد خانوادگی |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
ویلا ساختمانی لوکس 2 طبقه فولاد فریم خانه ماژولار با 4 اتاق خواب استاندارد کیت خانه ساختمانی
| نوع: | خانه مجرد |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| گاراژ: | 2 |
قاب فولادی سبک پیش ساخته خانه مدولار کیت خانه های فولادی سبک برای ساخت
| قاب فولاد: | قاب دیوار، خرپا سقف، سیستم کف زیرین (در صورت وجود) |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| خط گوشه: | 50 میلی متر PVC مخروطی / مخروطی گچی |
خانه پیشساخته مینی 20/30 متر مربع، آپارتمان مادربزرگ، خانههای مدولار بنگلوی فولادی سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

