همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefabricated house kits ] همخوانی داشتن 512 محصولات.
خانه های مدرنی ماژولار: خانه های فولادی پیش ساخته ضد زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| دیوار بیرونی: | تخته روکش فیبر سمنت |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته گچی 12 میلی متر / تخته 12 میلی متری MGO |
| کاشی سقف: | colorbond / زونا آسفالت |
خانه های پیش ساخته مدولار چوبی طراحی A فریم کیت خانه برای Airbnb
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های کانتینری پیش ساخته فولادی سبک / کیت های خانه پیش ساخته برای زندگی
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
NS/AS ویلا خانه فولادی پیش ساخته با کیت های خانه فولادی سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته MGO/ تخته گچی + سایر |
نصب سریع خانه پیش ساخته، ماژول های مسکن پیش ساخته فلزی
| مواد: | فولاد سبک |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
قاب فولادی شکل گرفته از سرما خانه ای از پیش ساخته شده باغ استودیو برای دفتر هتل اجاره ای
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
AS4600 ارزان قیمت خانه های ماژولار فولادی با قاب سبک خانه های پیش ساخته برای ویلا مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های قابل تاشو استاندارد اروپایی خانه های پیش ساخته مامان خانه های مسکونی ماژولار برای زندگی
| دیوار: | پنل دیواری یکپارچه |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک، سیستم پانلی نصب سریع
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پنل ALC / فیبر سیمان |

