همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefabricated house kits ] همخوانی داشتن 512 محصولات.
AS/NZS سیستم ساختمانی سبک فولاد خانه کیت خانه ساختمانی لوکس ویلا بنگال ها
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
| زمان تحویل: | 30-45 روز |
خانه های ماژولار سبک خانه های پیش ساخته با ساختار فولاد سبک خانه کوچک روی چرخ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه: | 12000 خانه در سال |
AS / US استیل فریم خانه کیت و طرح خانه های پیش ساخته استیل خانه های ماژولار
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
|---|---|
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه استودیویی پیشساخته با قاب فولادی سبک، کیتهای خانه با قاب فولادی برای ساخت آپارتمان مادربزرگ
| قاب فولادی: | خرپا سقف، قاب دیواری |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش طبقه همکف (منطقه مرطوب): | کفپوش وینیل 1.5 میلی متری/کاشی سرامیکی |
استودیو پیش ساخته باغ با کیت خانه قاب فولادی سبک ذخیره سازی
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
خانه های ساختگی لوکس و ویلا سامویی با کیت های فریم فولاد سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
کیتهای خانه مدولار لوکس مدرن تکخانوادهای فولادی سبک
| استفاده کنید: | هتل ، دفتر ، خانه |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
خانه های ساخته شده فولادی سبک ویلا لوکس تک طبقه مدرن بنگال خانه
| استفاده کنید: | هتل ، دفتر ، خانه |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره کشویی پی وی سی |
گواهینامه CE خانه های لوکس پیش ساخته خانه های ماژولار با کیت خانه های سبک استی
| تایپ کنید: | خانه تک طبقه 1 طبقه |
|---|---|
| ویلای 1 طبقه: | یونان |
| عایق: | عایق حرارتی با کارایی بالا |
Australia Standard Prefab Houses 4 Bedrooms Home Light Villas Steel Frame House Kits
| جزئیات بسته بندی: | 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |

