همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel houses ] همخوانی داشتن 1116 محصولات.
2 طبقه ویلا پیش ساخته سبک گج فولاد قاب خانه ماژولار خانه چند خانواده خانه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه بزرگ خانه چوبی پیش ساخته طبیعی با تراس راحت اتاق خواب ویلا لوکس
| دیوار: | فولاد |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| نصب: | آروم |
آی سی سی EN-1090 دیوار فریم فولاد سبک برای ساخت و ساز ساختمان خانه های خانوادگی خانه های پیش ساخته
| کف: | چوبی |
|---|---|
| سقف: | تخت |
| مواد: | فولاد |
سقف مدرن فولاد سبک برای ساخت و ساز ساختمان ساختمان ساختمان خانه های ساختمانی ماژولار
| کف: | چوبی |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| ساختار: | پیش ساخته |
خانه پیش ساخته سبک فولادی G550 استاندارد آمریکا، خانه مادربزرگ، خانه قابل حمل ADU
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | سد بخار طبیعی |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |
2 طبقه فولاد سبک خانه ساختمانی چوبی ، سفید خانه ساختمانی فولاد خانه ماژولار
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه فولادی پیش ساخته استاندارد NS / US فولاد سبک قاب فولادی قابل حرکت آپارتمان سفارشی خانه با طراحی جدید
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | روکش WPC، مانع بخار معمولی، پشم شیشه R2.5 |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
CE گواهی خانه فولادی پیش ساخته، ویلا خانه سازه فولادی سبک
| قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیش ساخته، ویلا با عایق بالا با پنجره های کشویی پی وی سی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
طراحی قاب بندی خانه فولادی سبک واحد هتل پیش ساخته خانه های کیت قابل حمل ساختمان کوچک
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |

