همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel houses ] همخوانی داشتن 1116 محصولات.
کیت های خانه موبایل پیش ساخته کفپوش وینیل 1.5 میلی متری AS/NZS 4600 قاب فولادی سبک
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | سد بخار معمولی |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه ییلاقی پیش ساخته مقاوم در برابر طوفان، خانه چوبی پیش ساخته ییلاقی روی آب
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های مدرنی ماژولار: خانه های فولادی پیش ساخته ضد زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| دیوار بیرونی: | تخته روکش فیبر سمنت |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته گچی 12 میلی متر / تخته 12 میلی متری MGO |
| کاشی سقف: | colorbond / زونا آسفالت |
استانداردهای سیستم قاب فولادی سبک استرالیا پیش ساخته خانه درختی استودیو باغ
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
قاب فولادی سبک پیش ساخته خانه مدولار کیت خانه های فولادی سبک برای ساخت
| قاب فولاد: | قاب دیوار، خرپا سقف، سیستم کف زیرین (در صورت وجود) |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| خط گوشه: | 50 میلی متر PVC مخروطی / مخروطی گچی |
خانه متحرک استاندارد فولاد سبک اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا خانه های متحرک مدرن
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پرداخت دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه کوچک پیش ساخته فولادی سبک با دیوار ساندویچ پانل PU فلزی و تریلر
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
خانه های فولاد پیش ساخته دو طبقه ای که با استانداردهای استرالیا ساخته شده اند
| درب: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| سازه فولادی: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| نصب و راه اندازی: | آسان |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels کیت خانه های ماژولار
| منطقه: | 27.58 متر مربع |
|---|---|
| آدرس پروژه: | ما |
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU matel |
40 فوت خانه کوچولو روی چرخ ها
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |

