همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel houses ] همخوانی داشتن 1116 محصولات.
خانه فولادی پیش ساخته کارگر قاب فولادی سبک سنج ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| استفاده کنید: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طرح: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |
خانه پیش ساخته مدولار کیت قاب فولادی سبک استرالیایی LGFS طراحی سفارشی
| ساختار: | S1397 G550 Z275 0.75/0.95mm سازه دیوار AS1397 G550 Z275 0.95mm کف فولادی Joist AS1397 G550 Z275 0.75 |
|---|---|
| سد بخار برای سقف: | سد بخار طبیعی |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
خانه فولادي ساختگي در سبک نيوزيلندي، نصب سريع و ويلا ساختگي با طراحي جديد
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های آماده ساخت ماندگار برای فروش: خانه های فولادی مقاوم در برابر زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
رنگ سفید مدرن اقتصادی خانه فولادی سبک فولادی عمیق
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفارشی |
| اندازه: | می توان طراحی کرد |
ICC EN-1090 فریم روشن فولاد پیش ساخته خانه های متحرک ویلا کیت های چوبی بنگال ها
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
کابین های فولادی پیش ساخته
| اندازه: | W3.3×L7 |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کابین های چوبی |
| استفاده: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، کارگاه، کارخانه |
طراحی مدرن خانه فولادی سبک فابریک ویلا برای تعطیلات کیت های خانه فولادی هتل هتل منزل سفارشی
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
اسکلت فولادی سبک خانه پیش ساخته / مقاوم در برابر زلزله / خانه فولادی سبک گیج
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه با ساختار فولادی ویلا با سقف PVC خانه شاد
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| نورپردازی: | CE، AS/NZS، نور استاندارد UL یا دیگران |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |

