همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab steel buildings ] همخوانی داشتن 983 محصولات.
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته ای با قاب فولاد سبک برای تعریف مجدد صنعت ساخت و ساز
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | برد 15 میلی متری OSB |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
گواهینامه CE خانه فولادی پیش ساخته ساختمان سریع ساختمانی سبک فولادی ساختمان خانه ویلا
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت های ساختمانی فولادی ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده ایالات متحده آمریکا
| نوع پایه: | دال بتنی یا پایه پایه |
|---|---|
| درها: | درب های فولادی یا چوبی از پیش نصب شده |
| روکش دیوار خارجی: | برد ALC 50 میلی متری |
2 طبقه فولاد سبک خانه ساختمانی چوبی ، سفید خانه ساختمانی فولاد خانه ماژولار
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های فولادی پیش ساخته فولادی سبک AISI خانه های اسکلت فلزی استاندارد ضد زلزله
| مواد: | ساندویچ پانل، استیل |
|---|---|
| استفاده کنید: | خانه |
| رنگ: | اختیاری |
خانه های فولادی ساخته شده لوکس
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| ماده عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| ماده سمی: | تخته MGO / تخته گچی |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته 2 طبقه انگلستان | مسکن اسکلت فلزی سبک
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | تخته فاشیا فولادی |
| دیواری بیرونی: | 22 میلی متر خفاش |
CE گواهی خانه فولادی پیش ساخته، ویلا خانه سازه فولادی سبک
| قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان فولاد سبک ویلا سبک قرارداد / فولاد پیش ساخته ویلا فولاد پیش ساخته
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| داستان ها: | 2 |
| مساحت کل: | 253 |
قیمت های کارخانه ای سیستم پانلی خانه کانتینری ویلای مدولار پیش ساخته کیت های خانه فولادی
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| عایق اساسی: | پشم شیشه R2.5 |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |

