همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ pre manufactured homes ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
خانه های پیش ساخته با ظاهر خوب / زندگی راحت ویلایی پیش ساخته با ساختار فولادی سبک
| در: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا. |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم / پی وی سی. |
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
خانه آماده ساخته شده 4 اتاق خواب خانه های ماژولار قابل حمل و آسان نصب
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
ویلا های ساخته شده لوکس. خانه های ساخته شده از فولاد. خانه های ساخته شده از فولاد سبک.
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
تریلر فولادی سبک خانه های کوچک / واحد هتل کابین / خانه مدولار روی چرخ
| Structure: | Light steel frame |
|---|---|
| Roofing: | Colorbond |
| Exterior wall: | PU sandwich Metal panel |
قاب فولادی سبک پیش ساخته Eco Modular Tiny Trailer خانه های پیش ساخته مدولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| دیواره خارجی: | پانل فلزی ساندویچ PU |
ویلا پیش ساخته لوکس، خانه پیش ساخته فولادی، کیت خانه پنل شده مقرون به صرفه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولاد سبک ADU خانه های ماژولار خانه مادربزرگ آپارتمان یک طبقه خانواده تک نفره برای اجاره
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / شینگل آسفالت |
طراحی مدرن خانه فولادی سبک فابریک ویلا برای تعطیلات کیت های خانه فولادی هتل هتل منزل سفارشی
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
ساختمون تیل خانه ای از پیش ساخته شده است
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته با قاب فولاد سبک AS / NZS، ساختار فولاد عایق بالا ویلا مدرن پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

