همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ pre manufactured homes ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
ICC EN-1090 فولاد سبک خانه های ویلایی لوکس دو طبقه با وانش و دوش
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختاری از فولاد سرد ساختاری از فولاد سبک فریم پیش ساخته ویلا خانه های طراحی مدرن
| تایپ کنید: | ویلا خانه ای ساخته شده |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های مدرن پیش ساخته شده پیش ساخته شده ویلا ساختارهای فولادی سبک ساختمانی خانه های ماژولار Ktis
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ی لوکس ساخته شده از فولاد سبک ویلا خانه ی مادربزرگ آپارتمان نصب سریع بنگال چوبی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| اتاق خواب: | 2 |
| حمام: | 2 |
خانه کوچک روی چرخ با تراس کوچک برای فروش و اجاره
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| سقف سازی: | پیوند رنگی |
| دیوار بیرونی: | ساندویچ PU پانل فلزی |
عایق پشم شیشه کارایی بالا ویلای پیش ساخته استیل سبک آسان ساخت با دو سطح
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| فولاد سبک: | ICC EN-1090، CE، AS/NZS، چراغ استاندارد UL یا موارد دیگر |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
ویلاهای پیش ساخته ساختاری سریع: طراحی شده با فولاد بلو اسکوپ با استانداردهای استرالیا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه فولادی سبک پیش ساخته ساختمان های فلزی پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ویلاهای استرالیایی استاندارد فولاد ساخته شده با پنجره ها و درب های امنیتی گواهی شده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد سبک ساختاری از فولاد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

