همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
خانه های مدولار پیش ساخته قاب فولادی، خانه نگهبانی سیار برای افراد ساکن
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ویلا پیش ساخته قابل سفارشی با ساختار فریم فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
پروژه ساخت قاب استیل سبک استرالیا خانه های فولادی سبک مدل سازی شده
| سازه فولادی سبک: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
ساخت و ساز فولاد سبک ساخت و ساز فولاد سبک ساخت و ساز خانه ماژولار
| لایه ضد آب برای سقف: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. لایه ضد آب آسفالت با آلو. Coil کویل |
|---|---|
| تخته فاسیا: | تخته فاسیا فولادی |
| چفت دیوار بیرونی: | چاقو 22 میلی متری |
استودیوی باغچه ای با چادر فولادی سبک
| حمام: | توالت، دوش، وان حمام (در صورت وجود) |
|---|---|
| دورتین: | پرده های برقی |
| اتصالات دیگر: | توالت، دستشویی، دوش، آشپزخانه و غیره |
خانه پیش ساخته ای با فریم فولاد سبک در چرخ خانه ماژولار پایدار
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های ماژولار خانه های پیش ساخته کوچک روی چرخ خانه تریلر اورلاندو آماده برای ارسال برای Airbnb
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
|---|---|
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| اتاق خواب: | 1 تخت |
ویلا ساخته شده لوکس 2 طبقه فولاد فریم خانه ماژولار ایالات متحده / AU / اتحادیه اروپا کیت خانه های استاندارد ساخته شده
| نوع: | خانه مجرد خانوادگی |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
4 اتاق خواب مدرن دو طبقه خانه ماژولار فولاد سبک فریم پیش ساخته برای زندگی خانوادگی
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | سنگ فرهنگی |
خانه ی پیش ساخته ی لوکس کابین با قاب فولاد سبک خانه ی ماژولار برای Airbnb
| سقف: | سفارشی ساخته شده |
|---|---|
| مواد: | چوب با کیفیت بالا |
| نورپردازی: | LED |

