همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular steel prefab homes ] همخوانی داشتن 659 محصولات.
دو طبقه خانه های ماژولار ویلا فابریک فولادی با تزئینات زیبا
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
کابین های پیش ساخته و آپارتمان های مادربزرگ و خانه های فولاد سبک طراحی خانه سفارشی خانه ماژولار
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| برد OSB 5 میلی متری: | سد بخار طبیعی |
خانه های مدرن ماژولار با قاب سبک فولاد خانه های پیش ساخته قابل تاشو
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه سیب پیش ساخته درب کشویی آلومینیومی قاب فولادی خانه های مدولار پیش ساخته
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
خانههای پیشساخته مدولار با قاب فولادی سبک، کیتهای خانههای سیار، خانههای تاشو
| پوشش داخلی: | تخته فیبر سمنت 8 میلی متری |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش لمینت 9 میلی متر |
| کرنر:: | قرنیز گچ روکش 90 میلی متری |
خانه کوچک پیش ساخته مدولار پیشرفته: طراحی خلاقانه فولاد سبک روی چرخ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های ماژولار لوکس: استودیوهای باغچه ای آماده برای Airbnb
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
|---|---|
| عرشه: | 1.5 متر |
| روکش دیوار خارجی: | 8 میلی متر جیمز هاردی سایدینگ |
NZ / AS پیش ساخته خانه کوچک ماژولار کیت لوکس خانه کوچک پیش ساخته بر روی چرخ
| برند: | دیپبلو اسمارت هاوس |
|---|---|
| نام: | کوئینزلند |
| اندازه: | 2.35 * 8 متر |
خانه های ماژولار پیش ساخته شده خانه های کوچکی روی چرخ برای کمپینگ
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه های مدرنی ماژولار: خانه های فولادی پیش ساخته ضد زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| دیوار بیرونی: | تخته روکش فیبر سمنت |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته گچی 12 میلی متر / تخته 12 میلی متری MGO |
| کاشی سقف: | colorbond / زونا آسفالت |

