همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular house kits ] همخوانی داشتن 364 محصولات.
AS/NZS خانه های پیش ساخته فولادی سبک
| نوع: | ساختمان مدولار قاب فلزی نور سنج خانه موبایل |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
کیت خانه ماژولار با فریم فولادی سبک
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | چاقو 35 میلی متری |
| دیوار بیرونی: | 8 میلی متر جیمز هاردی سایدینگ |
استرالیای استاندارد لوکس استیل ساخت و ساز ویللا / خانه ماژولار ماژولار ICC EN-1090
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS/NZS خانه های ماژولار ساخته شده از فولاد سبک برای فروش
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 |
| حمام: | 5 |
طراحی خانه با قاب فولاد سبک برای خانه های تعطیلات کنار دریا
| خرپا سقف: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پانل دیوار داخلی: | منطقه خشک، منطقه مرطوب |
مجموعه خانه های پیش ساخته ساخته شده از فولاد ساخته شده به صورت سرد خانه های پیش ساخته شده سریع جمع آوری شده
| تایپ کنید: | توسعه مسکن مقرون به صرفه، برنامه های کاربردی برای ساخت و ساز صنعتی تجاری |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
AS/US سازه فولادی سبک پیشساخته ویلا کیتهای مدولار قاب خانه برای 4 خوابه
| برنامه: | کیت های خانگی پانل شده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |
خانه ماژولار فولاد سبک خانه پیش ساخته ساخت سریع 4 اتاق خواب کیت خانه پنلی
| ساختار: | فولاد سرد |
|---|---|
| سقف: | سنگ شکن اسفالتی/ رنگ بندی |
| درب: | درب کشویی شیشه ای آلیاژ آلومینیوم |
خانه پیش ساخته استانداردی استرالیایی خانه چوبی فولادی سبک کیت خانه ماژولار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| در: | درب محافظ فلزی / درب کشویی پی وی سی |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
خانه های ماژولار مدرن با سطح تمام شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

