همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular house kits ] همخوانی داشتن 364 محصولات.
خانه های ماژولار پس از فاجعه سیستم پانلیزه شده، کیت های خانه ماژولار فولاد سبک
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ویلا پیشساخته با 3 اتاق خواب، کیت خانه مدولار با پوشش فلزی حرارتی
| برنامه: | کیت های خانگی پانل شده |
|---|---|
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |
| لوله کشی: | لوله های آبرسانی ، لوله های ewage |
خانه کانتینر تاشو خانه های بنگال کوچک با قاب فولاد سبک خانه های تاشو خانه های ماژولار
| استفاده کنید: | خانه، هتل، دفتر |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
خانه های پیش ساخته با کارایی بالا، قاب فولاد سبک، خانه های پیش ساخته، کیت سفارشی خانه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ایالات متحده / اتحادیه اروپا / نیوزیلند استاندارد خانه ماژولار پیش ساخته خانه کوچک با تریلر برای کمپینگ / استراحتگاه
| آشپزخانه: | کابینت / کانتر / شیر آب / سینک |
|---|---|
| حوزه: | 18.8 متر مربع |
| عایق بندی: | پشم شیشه R2.5 برای دیوار R3.5 پشم شیشه |
فولاد سبک فریم ویلا پیش ساخته و کیت های خانه ماژولار برای اروگوئه
| مواد قاب: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| جوشکاری خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری / برد WPC |
| عایق: | پشم شیشه EPS |
خانه ییلاقی ساحلی فولادی یک خوابه، کیت های خانه پیش ساخته کوچک، پایه فولادی سبک
| پایه: | تیر H و فونداسیون فولادی سبک |
|---|---|
| کف: | برد 12 میلی متری MGO و برد لمینت |
| دیوار بیرونی: | برد WPC و برد OSB |
استرالیای استاندارد فریم فولاد سبک خانه پیش ساخته کیت خانه ماژولار
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
طراحی استاندارد خانه کوچک پیش ساخته خانه های فریم A برای کیت های خانه کوچک
| نام: | اورورا |
|---|---|
| مدل: | یک 11 |
| اندازه: | 7010×9754 میلی متر |
کارخانه کوچک مستقیم مدرن پیش ساخته سبک گج فولاد پارک خانه کیت خانه ماژولار
| متریال قاب: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm قاب فولادی |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری/بورد WPC |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

