همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular house kits ] همخوانی داشتن 364 محصولات.
AS / NZS / USA فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته ماژولار کیت های ویلا
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
کیت های خانه پیش ساخته طراحی مدرن، خانه های ییلاقی، کیت های خانه های کوچک مناسب برای تعطیلات برای زندگی
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت خانه پیش ساخته فولادی سبک US/AS ویلای لوکس خانه تک خانواده
| مواد اصلی: | سازه فولادی سبک |
|---|---|
| رنگ: | گزینه |
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
ICC-ES ساخت و ساز خانه های فولاد سبک
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
|---|---|
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه های تک خانواری تخته پیشانی فولادی ویلای پیش ساخته لوکس کیت خانه مدولار
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
| گل مژه: | مدرن |
استودیوی پیش ساخته کوچک و قابل حمل مجموعه های خانه فولادی برای ساخت قاب نور
| مدل:: | ویلا مدولار - زمین |
|---|---|
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
| دیوار بیرونی: | روکش WPC |
خانه ساختمانی با سقف فولاد سبک با 3 اتاق خواب 2 حمام
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متر |
خانه کوچک کیت موبایل فولاد سبک استودیو باغ پیش ساخته سایز ۲۰ متر مربع
| اندازه: | 20 متر مربع |
|---|---|
| چوب کلید: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | تعطیلات / استراحتگاه / دفتر |
کیت های خانه موبایل پیش ساخته کفپوش وینیل 1.5 میلی متری AS/NZS 4600 قاب فولادی سبک
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | سد بخار معمولی |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
صرفه جویی در انرژی مقرون به صرفه پیش ساخته خانه ماژولار کیت ساختار فولادی ویلا ویلا های پیش ساخته
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
|---|---|
| کف: | لمینت/چوبی/کاشی |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |

