همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular apartment buildings ] همخوانی داشتن 257 محصولات.
آکسن های مدرن متحرک تعطیلات خانه ماژولار / استودیوی باغ از پیش ساخته شده برای زندگی تعطیلات
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
استرالیای استاندارد لوکس استیل ساخت و ساز ویللا / خانه ماژولار ماژولار ICC EN-1090
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک فولاد سفید ساختاری لوکس مدرن ویلا پیش ساخته کیت خانه ماژولار
| آستر داخلی: | تخته فیبر سمنت |
|---|---|
| عایق بندی: | پشم شیشه با کارایی بالا |
| کفپوش: | کفپوش چوبی یا بامبو |
ویلا مسکونی خانه فولاد پیش ساخته سیستم ساختار فولاد سبک خانه ماژولار استرالیای استاندارد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته استانداردی استرالیایی خانه چوبی فولادی سبک کیت خانه ماژولار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| در: | درب محافظ فلزی / درب کشویی پی وی سی |
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
AS/NZS/USA استاندارد مدرن خانه کوچک پیش ساخته شده - کابین خانه کوچک ماژولار
| کسب و کار: | امکان ایجاد سریع فضای زندگی را فراهم می کند |
|---|---|
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
خانه های پیش ساخته فولاد ویلا کیت با فریم فولاد سبک خانه ماژولار برای تعطیلات
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
AS4600 ارزان قیمت خانه های ماژولار فولادی با قاب سبک خانه های پیش ساخته برای ویلا مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فریم فولاد سبک پیش ساخته خانه ماژولار فوق آب بنگال تعطیلات هتل ویلا
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک SAA، خانه مدولار، کارگاه ساخت
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

