همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular apartment buildings ] همخوانی داشتن 257 محصولات.
ساخت و ساز ساختمان آپارتمانی ساخت و ساز سریع خانه های اجاره ای
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته با سازه فولادی SOHO، کیت های خانه خوابگاهی پیش ساخته
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه فولادی پیش ساخته کارگر قاب فولادی سبک سنج ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| استفاده کنید: | هتل، خانه، کیوسک، غرفه، دفتر، فروشگاه، ویلا، کارگاه، کارخانه |
|---|---|
| طرح: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریبا هر رنگ چوبی |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته AS/US / ساختمانهای عرضه مسکن یا اداری
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
ساختمان آپارتمان اسکلت فلزی / آپارتمان پیش ساخته مقاوم در برابر طوفان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش دیوار رنگی l/WPC برد/فیبر سیمان |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمان های آپارتمانی از فولاد سبک با استاندارد AU / EU / USA
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمانهای پیشساخته SOHO آپارتمانی با سازه قاب فولادی سبک | ساختمانهای سفارشی برای فروش
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره آلومینیومی |
قاب فولاد سبک ساختمان های خانه های پیش ساخته قیمت پایین قاب فولاد آپارتمان پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
ساختمانهای تجاری پیشساخته کمهزینه / کیتهای خانههای پانلی فلزی پیشساخته با صرفهجویی در مصرف انرژی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه ماژولار پیشگام ساخت فولاد سبک برای ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
| نوع: | آپارتمان طبقه 2 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

