همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular apartment buildings ] همخوانی داشتن 261 محصولات.
کیت خانه ماژولار فولاد سبک اروپایی ویلایی / ساختمان چند طبقه ای
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای مدولار با کارایی بالا و متصل | خانههای پیشساخته با قاب فولادی و دربهای کشویی آلومینیومی
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |
ماژولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ کابین های کوچک برای فروش
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
مدولار پیش ساخته سازه فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ با تریلر
| سازه فولادی سبک: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| خاردار: | 35 میلی متر خفاش |
کابین لوکس با طراحی قاب فولاد سبک، واحد هتل پیش ساخته خانه های کوچک ماژولار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| اندازه: | 7.*3.4 متر |
| درب: | درب کشویی دو شیشه ای PVC |
خانه های چوبی کابین های قابل حمل کلبه های ماژولار با قاب فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه مدل دار از فولاد با قاب فولادی سبک
| درها: | Alum. زاج. frame glass doors قاب درب های شیشه ای |
|---|---|
| کفپوش: | ورق CFC 18 میلی متری |
| تابلوهای سقفی: | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
استودیوهای باغچه ای ساخته شده AS/NZS با قاب فولاد سبک خانه ماژولار برای Airbnb
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
|---|---|
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| روکش دیوار خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری / WPC |
AS/NZS/USA استاندارد خانه ماژولار از پیش ساخته شده با قاب فولادی سبک
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
2 طبقه فولاد سبک خانه ساختمانی چوبی ، سفید خانه ساختمانی فولاد خانه ماژولار
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |

