همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه های ییلاقی پیش ساخته سفارشی / خانه های پیش ساخته مدرن مقاوم در برابر آتش با کف لمینت
| طبقه: | لمینت/چوبی/کاشی |
|---|---|
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
خانه های پیش ساخته یک طبقه با اسکلت فلزی برای خانواده های کوچک / خانه تاشو، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
AS/NS ساختار فولادی سبک ، خانه های بنجالو ساخته شده ، خانه های ماژولار ویلا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان پیشساختهٔ خانههای کلبهای با سقف فولادی سبک، آپارتمان مادربزرگ، ADU
| استفاده کنید: | هتل |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
خانههای چوبی کلبهای As / Nzs، خرپای سقف فولادی سبک، خانههای پیشساخته کلبهای، کیتهای خانههای پانلی
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| رنگ: | سفارشی |
خانه ویلایی تکخانواری پیشساخته مقاوم در برابر طوفان، ویلای لوکس با سازه فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی Z150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های ییلاقی پیش ساخته طولانی مدت، خانه های پیش ساخته فولادی سبک مقرون به صرفه برای زندگی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کیت خانه پیش ساخته ویلا سبک استیل سبک تک لایه طرح حرفه ای
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
|---|---|
| ماده سمی: | تخته MGO / تخته گچی |
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
کیت های خانه پیش ساخته زیبا، خانه های ییلاقی، ویلای لوکس با سقف فولادی موجدار
| درب: | درب امنیتی فولادی / WPC یا درب تخته سه لا |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
شخصی سازی لوکس ساختار فولاد سبک بنگال خانه خانوادگی تک نفره
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

