همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
استرالیا استاندارد خانه های پیش ساخته سبک فولاد خانه های ماژولار
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
|---|---|
| مواد عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه های ساختمانی با قاب فولادی سبک یک طبقه خانه های تک خانواده
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
گواهینامه CE خانه فولادی پیش ساخته ساختمان سریع ساختمانی سبک فولادی ساختمان خانه ویلا
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ساخته شده از فولاد سبک استرالیا آپارتمان مادربزرگ ساخت سریع خانه های مدرن
| تایپ کنید: | خانه تاشو |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ارزان قیمت خانه ساختمانی با سیستم فولاد سبک خانه تک خانوادگی خانه با گاراژ
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل الک / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
AS / NZS استاندارد قاب فولادی خانه های پیش ساخته خانه های ییلاقی , خانه کیت پیش ساخته
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
خانه های پیش ساخته اقتصادی، خانه پیش ساخته مدرن برای خانواده
| ساختار اصلی: | ساختار اصلی |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل الک / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه هاي بازه اي با دکوراسيون فوق العاده، خانه هاي ساخته شده و ادغام شده
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه های بُنگالوی ساخته شده با طراحی سفارشی که راه را با قاب های سبک فولاد پیش می برند
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانههای تزئین شده با چوب و سازه فولادی، کیتهای خانههای پیشساخته ویلایی
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |

