همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel building houses ] همخوانی داشتن 1083 محصولات.
AS4600 ارزان قیمت خانه های ماژولار فولادی با قاب سبک خانه های پیش ساخته برای ویلا مدرن
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
چارچوب فولادی سایز سبک مسکونی: راه حل های پیش ساخته مدرن با عمر طولانی
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های پیش ساخته با کیفیت بالا: خانه های فولادی مقاوم در برابر زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های فولادی پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله: ویلاهای ساحل پیش ساخته مقاوم در برابر باد
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| روکش خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد wpc / سیمان fbe |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه EPS/XPS/PU |
هتل گلیشیر مناسب برای گذرگاه های سازگار با محیط زیست
| قاب: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| قاب شاسی فولادی سنگین: | قاب شاسی فولادی سنگین |
| دیواری بیرونی: | پانل کامپوزیت آلومینیومی |
خانه ساختمانی از فولاد سبک ساختمان های هتل با هتل های تعطیلات نیوتن خانه های ماژولار
| نورپردازی: | اختیاری |
|---|---|
| مواد: | الوار |
| نام محصول: | استودیو باغ پیش ساخته |
خانه ماژولار فولاد سبک خانه پیش ساخته ساخت سریع 4 اتاق خواب کیت خانه پنلی
| ساختار: | فولاد سرد |
|---|---|
| سقف: | سنگ شکن اسفالتی/ رنگ بندی |
| درب: | درب کشویی شیشه ای آلیاژ آلومینیوم |
خانه های فولادی پیش ساخته فولادی سبک AISI خانه های اسکلت فلزی استاندارد ضد زلزله
| مواد: | ساندویچ پانل، استیل |
|---|---|
| استفاده کنید: | خانه |
| رنگ: | اختیاری |
ارزان استرالیای استانداردهای سبک فولاد خانه پیش ساخته ساخت و ساز ویلا لوکس خانه پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته گچ + سایر |
خانه های پیش ساخته فولادی ضد آب خانه قاب فولادی سبک پیش ساخته برای زندگی
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |

