همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel building houses ] همخوانی داشتن 1083 محصولات.
سیستم پنلبندی کارخانهای سازه فولادی ویلای پیشساخته | خانه سفارشی با طراحی جدید
| دیوار خارجی: | قاب فولادی کورتن 0.75 میلی متری، فیش امگو |
|---|---|
| پایان سقف: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond ورق راه راه، رنگ |
| دیوار داخلی: | دیوار-12 میلی متر Mgo. Flush finsh |
خانه پیش ساخته مدولار 2 طبقه با قاب فولادی سبک ساختمان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمانهای آپارتمانی پیشساخته فولادی سبک، کیتهای خانگی پانلی خانههای قابل حمل
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک مقاوم در برابر باد (ایالات متحده/نیوزیلند) - خانه تکخانواری
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساخت سریع فولاد سبک ویلا خانه یکپارچه کیت های خانه استرالیا استاندارد Bluescope فولاد قاب
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ماژولار ساختمان خانه های پیش ساخته ساختمان های آپارتمانی با خانه های فریم فولاد سبک
| نوع: | خانه شهری 6tets در استرالیا |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
2 طبقه فولاد سبک خانه ساختمانی چوبی ، سفید خانه ساختمانی فولاد خانه ماژولار
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان های پیش ساخته آپارتمانی / ساختمان های پیش ساخته 3 طبقه با اسکلت فلزی سبک
| قاب: | قاب فولادی با روکش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC / فیبر سیمان |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان فولادی سبک خانه ویلا لوکس
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| ماده عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |

