همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab metal buildings ] همخوانی داشتن 532 محصولات.
خانه های فلزی ساخته شده با فولاد سبک ضد زلزله 100 سال زندگی خانه ای سبک چینی
| مواد عایق: | ساندویچ پانل EPS/XPS/PU یا پشم شیشه |
|---|---|
| مواد اصلی: | فولاد گیج سبک |
| اتصالات دیگر: | توالت ، دستشویی ، دوش ، آشپزخانه و غیره |
ساختارهای فولادی نیروی کار ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته / خانه های ماژولار ساخته شده
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل ALC/بورد WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته با سازه فولادی SOHO، کیت های خانه خوابگاهی پیش ساخته
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ساختمان آپارتمان اسکلت فلزی / آپارتمان پیش ساخته مقاوم در برابر طوفان
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | روکش دیوار رنگی l/WPC برد/فیبر سیمان |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساخت و ساز ساختمان آپارتمانی ساخت و ساز سریع خانه های اجاره ای
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متری ALC / فیبر سیمان |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
استرالیای استاندارد استیل فریم خانه پیش ساخته آپارتمان هتل ساختمان خانه کم هزینه کیت
| ساختار اصلی: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| درب: | درب امنیتی فولادی/WPC یا درب چوبی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ پانل EPS/XPS/PU |
ساختمانهای پیشساخته SOHO آپارتمانی با سازه قاب فولادی سبک | ساختمانهای سفارشی برای فروش
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری |
| پنجره: | پنجره آلومینیومی |
خانه فولادی سبک پیش ساخته ساختمان های فلزی پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های فولادی سبک پیش ساخته ساختمان های فلزی پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله، خانه های ییلاقی ساحلی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-45 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union |
ارزان استرالیای استانداردهای سبک فولاد خانه پیش ساخته ساخت و ساز ویلا لوکس خانه پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | تخته گچ + سایر |

