همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab granny flat ] همخوانی داشتن 396 محصولات.
اسکان قابل حمل استرالیایی / خانههای پیشساخته مدولار فولادی سبک کوچک، آپارتمان مادربزرگ
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانه های ماژولار پیش ساخته ضد رطوبت خانه های فولادی سبک پیش ساخته ضد آتش
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
استرالیای استاندارد ساختار فولادی سبک مامان خانه ای مسکونی کابین کوچک ساخت سریع خانه ای پایدار
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه استودیویی پیشساخته با قاب فولادی سبک، کیتهای خانه با قاب فولادی برای ساخت آپارتمان مادربزرگ
| قاب فولادی: | خرپا سقف، قاب دیواری |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش طبقه همکف (منطقه مرطوب): | کفپوش وینیل 1.5 میلی متری/کاشی سرامیکی |
خانه ساختمانی با سقف فولاد سبک با 3 اتاق خواب 2 حمام
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متر |
کیتهای خانه پیشساخته فولادی سبک قاب مستقیم کارخانه، سیستم تاشو، خانه مادربزرگ، واحد مسکونی اضافی
| استفاده می شود: | زندگی |
|---|---|
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پانل دیوار داخلی، پرداخت دیوار داخلی |
قاب فولادی سبک محیط زیست دوستانه خانه های متحرک پیش ساخته سریع جمع آوری مامان بزرگ
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
خانههای پیشساخته مدولار پیشساخته با فولاد سبک برای زندگی، واحد مهمانخانه ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
اتحادیه اروپا ایالات متحده آمریکا خانه های متحرک پیش ساخته خانه های پیش ساخته مامان خانه های تاشو
| انواع: | خانه تاشو |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانه پیشساخته مینی 20/30 متر مربع، آپارتمان مادربزرگ، خانههای مدولار بنگلوی فولادی سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

