همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab granny flat ] همخوانی داشتن 396 محصولات.
صرفه جویی در انرژی پیش ساخته استرالیا آپارتمان مادربزرگ / خانه برای زندگی در تعطیلات
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کابین های پیش ساخته و آپارتمان های مادربزرگ و خانه های فولاد سبک طراحی خانه سفارشی خانه ماژولار
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| برد OSB 5 میلی متری: | سد بخار طبیعی |
ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه کاخ ها، آپارتمان های مادربزرگ ها و خانه های فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
استرالیا مادربزرگ مسکونی خانه های پیش ساخته ویلاهای ماژولار برای خانه تاشو
| Features: | Folding technology patent |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
خانه های کانتینر ماژولار برتر استرالیا آپارتمان های مامان بزرگ ADU خانه فولاد
| ویژگی ها: | حق ثبت اختراع فناوری تاشو |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
خانه پیش ساخته مادربزرگ با قاب فولادی سبک، کیت خانه سیار برای ساخت قاب خانه
| ساختار: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| قاب دیوار خارجی و داخلی:: | AS1397 89mm*41mm*0.75mm G550 |
| ضربه زدن: | چفت های سقف فولادی 22 میلی متری |
خانه های مادربزرگ های استرالیا که صرفه جویی در انرژی دارند
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه های قابل تاشو استاندارد اروپایی خانه های پیش ساخته مامان خانه های مسکونی ماژولار برای زندگی
| دیوار: | پنل دیواری یکپارچه |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
قاب فولادی سبک استرالیایی Granny Flats عایق پشم شیشه ای رنگ شده از چوب درب
| طبقه: | کفپوش مهندسی |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانههای فولادی سبک با مونتاژ سریع، کمهزینه، به عنوان آپارتمان مادربزرگ با 2 حمام برای زندگی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm با روکش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

