همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
خانه پیشساخته با سازه فولادی سبک و کلبهای با پنجرههای آلیاژ آلومینیوم / PVC
| درب: | درب امنیتی فولادی/WPC یا درب چوبی |
|---|---|
| پنجره: | آلیاژ آلومینیوم/پی وی سی |
| مواد کف / فونداسیون: | کفپوش لمینت / فرش چوبی / پی وی سی |
خانه های با کیفیت بالا و ویلایی با قاب فولاد سبک خانه های پنج طبقه ای با AS / US
| متریال قاب: | قاب فولادی سبک 0.75mm/0.95mm/1.15mm |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC، فیبر سمنت برد، پانل هبل، ساندویچ پانل سیمانی EPS |
| عایق: | پشم شیشه / پشم سنگ / EPS / XPS / فوم PU |
خانه های مدرن ساخته شده با کیفیت بالا فریم فولاد سبک AS / NZS
| کفپوش: | تخته کف CFC، کاشی چینی، کفپوش MDF یا موارد دیگر |
|---|---|
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک |
AS / NZS / ایالات متحده آمریکا ساختمانی از فولاد سبک خانه های پیش ساخته
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
ویلاهای پیش ساخته فریم فولاد پیش ساخته ویلا فریم فولاد سبک طراحی لوکس
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های فولادی از پیش مهندسی شده با ساختار فولادی سبک، مقاوم در برابر زلزله برای سکونت
| استفاده: | قهوه خانه |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
ایالات متحده آمریکا خانه های ساخته شده لوکس ویلاهای مدرن خانه های ساخته شده فولاد سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه ماژولار فولادی سبک با پنجره های بزرگ
| استفاده کنید: | خانه |
|---|---|
| رنگ: | مشتری ساخته شده است |
| مواد: | قاب فولادی سبک |
طراحی خانه ویلایی لوکس با سازه سبک فولادی برای خانههای مدولار تعطیلات ساحلی
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation روکش دیوار، مانع بخ |
| پنل دیواری داخلی: | منطقه خشک، منطقه مرطوب |
خانه Odular خانه کوچکی بر روی چرخ با تریلر برای Airbnb ساختار فولادی سبک پیش ساخته شده
| دیوار داخلی: | برد WPC |
|---|---|
| ساختار اصلی: | فولاد سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |

