همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab a frame house light steel ] همخوانی داشتن 1080 محصولات.
سريع مونتاژ خانه هاي مدرن و لوکس فابريکهاي فولادي سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
هزینه برای هر متر مربع برای خانه های کوچک در استرالیا
| قابل حمل و نقل: | بله، برای حمل و نقل آسان طراحی شده است |
|---|---|
| مواد اصلی: | قاب فولادی سبک G550GD AZ150 0.75mm |
| سرمایش گرمایشی: | سیستم HVAC مینی اسپلیت |
AS/US Standard Light Steel Villa ♪ خانه ی تک خانوادگی لوکس ساخته شده
| رنگ دیوار بیرونی: | برد wpc |
|---|---|
| منطقه: | 360.2 متر مربع |
| اتصالات دیگر: | توالت ، دستشویی ، دوش ، آشپزخانه و غیره |
خانه پیش ساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه پیشساخته، خانه مدولار، استودیوی پیشساخته باغ با قاب فولادی سبک و انبار
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
قاب فولادی سبک پیش ساخته Eco Modular Tiny Trailer خانه های پیش ساخته مدولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| سقف سازی: | رنگارنگ |
| دیواره خارجی: | پانل فلزی ساندویچ PU |
اقامتگاه اجرایی خانه پیش ساخته ارائه سبک زندگی فریم فولاد سبک ویلا لوکس
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
ویلا لوکس خانه پیش ساخته اسکلت فولادی سبک استاندارد نیوزیلند
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| چفت دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
NS / AS لوکس مدرن ویلا خانه های پیش ساخته ساختاری فریم فولاد سبک
| مواد روکش: | ورق های رنگی فولادی / ساندویچ پانل |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
خانه های ماژولار پیش ساخته ضد رطوبت خانه های فولادی سبک پیش ساخته ضد آتش
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

