همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular prefab homes ] همخوانی داشتن 660 محصولات.
خانه های پیش ساخته فوق مدرن با قاب فولادی سبک
| استفاده: | ویلا، خانه، هتل |
|---|---|
| مواد: | ساندویچ پانل، انتخاب های مختلف |
| نام محصول: | سازه فولادی سبک پیش ساخته ویلا ساختمان مرتفع |
کیت های خانه های پیش ساخته ی لوکس استاندارد ایالات متحده. طرح های سیستم گسترده و قابل تنظیم.
| تایپ کنید: | خانه ویلایی لوکس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | نصب حرفه ای موجود است |
| برنامه: | خانه ساخته شده از فولاد، استفاده خانوادگی |
خانه های ماژولار ساخته شده از فولاد سبک خانه های تاشویی سفارشی عملکرد بالا برای زندگی
| استفاده: | خانه، دفتر، هتل |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| نام محصول: | خانه مدولار پیش ساخته 3 خوابه |
خانه های مدولار استرالیا خانه های فولادی قاب ویلا خانه های پیش ساخته ساخته شده بر اساس استانداردهای استرالیا
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
خانه کوچک پیش ساخته مدولار پیشرفته: طراحی خلاقانه فولاد سبک روی چرخ
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانههای پیشساخته مدرن فولادی سبک مدولار، واحدهای هتل گنبدی پیشساخته
| ساختار: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
پروژه خانه های ساخته شده از فولاد سبک استرالیایی خانه های پیش ساخته Kitset NZ قیمت کیت های خانه های پیش ساخته
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mmF: | برد 15 میلی متری OSB |
| بتن پشت بام: | چاقو 35 میلی متری |
خانه پیش ساخته ماژولار خانه تک خانوادگی با قاب فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | 40 HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های پیش ساخته مدولار، خانه های تک خانواری، ساختمان های فولادی سبک، سازگار با محیط زیست، ویلایی
| مواد: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| استفاده کنید: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، ویلا |
| مواد دیوار: | پانل ALC / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
خانه های پیش ساخته مدولار سبک فولادی با پانل دیواری یکپارچه برای فروش برای رن
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |

