همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modular prefab homes ] همخوانی داشتن 654 محصولات.
خانه شهری ویلاهای پیش ساخته/پریفاب خانه های دو خانواده خانه های سبز پیش ساخته
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختار فولاد سبک مدل دار و پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ
| سازه فولادی سبک: | خرپا پشت بام AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
| پنل دیواری داخلی: | پانل ساندویچی تزئین شده از فولاد گالوانیزه و PU |
AS4600 قاب فولاد سبک خانه های ساخته شده لوکس ویلا
| سقف: | کاشی آسفالت |
|---|---|
| دیوار: | می تواند انتخاب کند |
| 1F Aera: | 163 متر مربع |
خانه های فابریک فولاد ضد آب خانه های فابریک فابریک فولاد سبک
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | برد 15 میلی متری OSB |
| برد 15 میلی متری OSB: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
AS / NZS / USA فریم فولاد سبک خانه های پیش ساخته ماژولار کیت های ویلا
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |
تهویه رطوبت استوایی بنگال فوق آب / خانه های بنگال ماژولار
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
طراحی مدرن پیش ساخته خانه ماژولار کیت خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
تخته Wpc مدولار مدرن خانه پیش ساخته کوچک روی چرخ با قاب فولادی سبک
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
خانه های یکپارچه کوچک خانه های پیش ساخته با قاب فولادی سبک
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
کیت استاندارد خانه ماژولار پیش ساخته شده اتحادیه اروپا / اتحادیه اروپا / ایالات متحده آمریکا خانه کوچک روی چرخ با سه اتاق خواب
| درب خارجی: | دو جداره آلوم.در |
|---|---|
| محصول: | خانه کوچک |
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |

