همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ light steel frame homes ] همخوانی داشتن 1182 محصولات.
قاب سبک فولادی استودیوی باغ خانه.
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
قاب فولادی سبک خانه کوچک روی چرخ با تریلر برای Airbnb
| Insulation: | Glass Wool And PU Cladding |
|---|---|
| Size: | 2.4m*7.8m |
| Windows: | Double-glazed Alu. Windows |
ویلا مدرن ساخته شده ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ماژولار دو طبقه ای با پنجره های بزرگ ویلای آسیسی
| نام: | ویلا آسیسی |
|---|---|
| رنگ: | رنگ فولاد سبک |
| برنامه: | معماری مسکن |
خانه متحرک استاندارد فولاد سبک اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا خانه های متحرک مدرن
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پرداخت دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه کوچک مدولار روی چرخ | خانه پیش ساخته فولادی سبک استاندارد استرالیا
| اتاق خواب: | شامل شود |
|---|---|
| نوع درب: | چوب متراکم / فیبرگلاس |
| روکش دیواری داخلی: | پنل دیواری یکپارچه |
خانه های پیش ساخته ماژولار ️ کابین کمپینگ با سقف فولاد سبک با مواد ساختمانی با کیفیت بالا
| مواد: | چوب با کیفیت بالا |
|---|---|
| نوع پنجره: | پنجره های پانوراما بزرگ |
| کابل های الکتریکی: | گنجانده شده است |
خانه های پیش ساخته چوبی فولاد سبک ️ بنگال های ماژولار ، خانه های تاشو ، آپارتمان های مادربزرگ و ADU
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
4 اتاق خواب مدرن دو طبقه خانه ماژولار فولاد سبک فریم پیش ساخته برای زندگی خانوادگی
| اتاق خواب: | 4 اتاق خواب |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | سنگ فرهنگی |
قیمت کارخانه قاب فولادی سبک ADU | خانه پیش ساخته مدرن متحرک مادربزرگ
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| سیستم: | زیر طبقه همکف |
| تابلوهای سقفی: | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |

