همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ light steel frame homes ] همخوانی داشتن 1182 محصولات.
مجموعه خانه های ماژولار از فولاد سبک برای استاندارد Adu AU / USA / EU
| قاب فولاد: | قاب دیوار، خرپا سقف، سیستم کف زیرین (در صورت وجود) |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| نوع: | آپارتمان مادربزرگ / ADU |
خانه ماژولار پیش ساخته خانه کوچکی روی چرخ با قاب فولاد سبک
| رنگ: | اختیاری |
|---|---|
| حمام: | دوش، توالت، سرویس بهداشتی |
| دیوار بیرونی: | ساندویچ برد فلزی PU 16 میلی متر |
خانه هاي ساختگي دوامدار و حرفه اي از طراحي ساختمان هاي لايه اي فولادي براي استراليا
| دیوار خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
استرالیایی مامان بزرگ ساختاری فلزی صاف و سبک بنگال، ساندویچ پوششی خانه نقلیه قوی
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های مدرن ماژولار با قاب سبک فولاد خانه های پیش ساخته قابل تاشو
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه ی پیش ساخته ی سازگار با محیط زیست
| جزئیات بسته بندی: | فولاد گیج سبک به صورت فله، مواد پانل تزئینی در پالت، سایر اتصالات همه در جعبه، بارگذاری شده در 4 |
|---|---|
| زمان تحویل: | به مساحت ساختمان بستگی دارد، 35 روز عادی |
| قابلیت ارائه: | 15000 متر مربع در ماه |
کیت های خانه های پیش ساخته خانه های پیش ساخته سبک فولادی سبک مقاوم در برابر باد مقاوم در برابر باد
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
فولاد سبک فریم پیش ساخته ویلا خانه لوکس و دید زیبا از شهر کیت خانه های پیش ساخته
| قاب دیواری: | فولاد سبک AAZ150 G550 0.9mm |
|---|---|
| دامن در زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
قیمت کارخانه ای خانه های پیش ساخته مدرن | خانه های مسکونی سبک فولادی ADU
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پایان دیوار داخلی: | پنل دیواری یکپارچه |
کیت های خانه ماژولار با قاب فولاد سبک بسیار قابل تنظیم: راه حل های استودیوی باغ و کابین
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |

