همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ garden office studio ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
خانه پیشساخته پانلی از جنس فولاد سبک، استودیو باغ، خانههای کوچک پیشساخته، آپارتمان مادربزرگ
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کیت فرم قاب فولادی پیش ساخته خانه های مدولار پیش ساخته خانه زیر شیروانی پانل سقف PVC
| درب خارجی: | درب های کشویی آلومینیومی |
|---|---|
| نورپردازی: | CE، AS/NZS، نور استاندارد UL یا دیگران |
| سقف: | پانل سقفی پی وی سی |
خانه کوچک طراحی پایدار عقب نشینی پیش ساخته سبک فولاد قاب خانه باغ استودیو
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | پانل کامپوزیت پلاستیکی آلومینیومی |
| رنگ: | عدم وجود آبی 02 |
خانه های پیش ساخته ماژولار ️ کابین کمپینگ با سقف فولاد سبک با مواد ساختمانی با کیفیت بالا
| مواد: | چوب با کیفیت بالا |
|---|---|
| نوع پنجره: | پنجره های پانوراما بزرگ |
| کابل های الکتریکی: | گنجانده شده است |
واحد هتل پیش ساخته فضای فولادی سبک A Frame Tiny Building Kitset Homes Nz
| سازه فولادی سبک: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| عایق داخل قاب فولادی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
| سقف: | تخته گچی 9 میلی متر |
کیتهای خانه پیشساخته مدولار قابل حمل با قاب فولادی سبک، گنبدی ژئودزیک، کلبه
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراح دیپ بلو |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |
خانه ساختمانی با قاب فولادی سبک
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation روکش دیوار، مانع بخار |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پنل دیواری داخلی |
واحدهای متل ساخته شده لوکس خانه های ماژولار با کیت های ساختمانی فولاد سبک
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
|---|---|
| ویژگی: | ایمن؛ قوی و ضد زنگ |
| سیستم دیوار خارجی: | Alum. زاج. Composite Panel پنل کامپوزیت |
کابین های فولادی پیش ساخته
| اندازه: | W3.3×L7 |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کابین های چوبی |
| استفاده: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، کارگاه، کارخانه |
EU/AU/NZ/USA فریم فولاد سبک کابین های فریم فولاد از قبل ساخته شده جرم قابل تنظیم
| اندازه: | W3.3×L7.1 |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | کابین های چوبی |
| استفاده: | هتل، خانه، دفتر، فروشگاه، کارگاه، کارخانه |

