همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ garden office studio ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
قاب فولاد سبک طراحی مدرن خانه تعطیلات باغ استودیوی پیش ساخته کابین های اداری
| سقف: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
طراحی سفارشی، خانه پیش ساخته چوبی با گواهینامه ISO9001، کلبه لوکس
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری در دسترس است |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |
قاب فولادی شکل گرفته از سرما خانه ای از پیش ساخته شده باغ استودیو برای دفتر هتل اجاره ای
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
اوقات فراغت پیش ساخته فولاد سبک سریع ساخت خانه کوچک برای تعطیلات
| size: | 12.3*4.2m |
|---|---|
| Keyword: | wooden house kit |
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
ساختمان مثلثی پیش ساخته فولادی سبک استاندارد استرالیا با دیوار تخته WPC
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
خانه کوچک کیت موبایل فولاد سبک استودیو باغ پیش ساخته سایز ۲۰ متر مربع
| اندازه: | 20 متر مربع |
|---|---|
| چوب کلید: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | تعطیلات / استراحتگاه / دفتر |
خانه پیش ساخته فولادی سبک، استودیو باغ آپارتمانی مادربزرگ
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| سقف سازی: | ساندویچ پانل EPS / سقف فولادی / آسفالت |
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
فروش داغ استودیو باغ فولاد سبک خانه پیش ساخته تخت مادربزرگ لوکس
| متریال قاب: | متریال قاب |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
عایق پشم شیشه ای خانه های مدولار مدرن مدولار با کارایی بالا
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
خانه مدرن فابریک فابریک فابریک فابریک فابریک فابریک فابریک فابریک فابریک
| درب بیرونی: | درهای کشویی آلومینیوم |
|---|---|
| نورپردازی: | ce ، as/nzs ، ul استاندارد یا دیگران |
| سقف: | پانل سقف PVC |

